KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351063
nr 1335 1063
Gunnel Boij-Tiriolo
(f. 1924), Sverige
Blandteknik, Signerad Gunnel Boij, daterad 1948, ca 63x48cm
Gunnel Boij-Tiriolo, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:27:10
200 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Gunnel Boij-Tiriolo
Läs mer om Gunnel Boij-Tiriolo